Bezpłatna wysyłka kurierem DPD już od 299,- pln !!! 

Marka: MGT

Folia do oklejania samochodu Czarny Mat

Prezentowany produkt to wysokiej jakości, termoplastyczna czarna folia do oklejania samochodu, która odmieni wygląd Twojego auta. Możesz zastosować ją nie tylko do wyklejenia karoserii, ale również wnętrza. Folia czarna matowa doskonale sprawdzi się również podczas oklejania plastiku, drewna, tworzyw sztucznych czy metalu. SZEROKOŚĆ: 152cm DŁUGOŚĆ:...
Cena 35,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Obniżka
  • Obecnie brak na stanie
Hendlex CERAMIC COAT FS60
  • Hendlex CERAMIC COAT FS60
  • Hendlex CERAMIC COAT FS60
  • Hendlex CERAMIC COAT FS60
  • Hendlex CERAMIC COAT FS60

Hendlex CERAMIC COAT FS60 Set

Długotrwała ceramiczna tarcza ochronna do ochrony lakieru, zaprojektowana dla samochodów i motocykli. 

Powłoka może być aplikowana na lakierowane powierzchnie samochodów i motocykli oraz metal. 

Łatwa aplikacja. Nie jest wymagane doświadczenie,wystarczy postępować zgodnie z instrukcją.

FILM DEMONSTRACYJNY: Hendlex CERAMIC COAT FS60

229,00 zł
199,00 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Korzyści:
Twardość 9H
SiO2 powłoka kwarcowa
Efekt Hydrofobowy
Wysoki połysk
Odporność na zarysowania
Trwałość powłoki 1-2 lata
Pakowane w Argonie - 100% skuteczności

Własciwości:
Nanoceramiczna powłoka zwiększa twardość powierzchni,dzięki temu staje się ona odporna na zadrapania.Wygładza drobne rysy oraz likwiduje efekt "Hologramu".Zapewnia powierzchni bardzo silne właściwości hydrofobowe zapewniając tzw. "Easy Cleaning effect".Kąt kontaktu z wodą wynosi 110 stopni,dlatego powierzchnia pozostaje czysta przez długi okres czasu.
Znacząco podkreśla kolor lakieru i zapewnia większy połysk.Nie przyciąga pyłu i kurzu.
Chroni powierzchnię przed wpływami środowiska, takimi jak kwasy, zasady (odporne na pH2-pH12),sole drogowe,promieniowanie UV oraz przed środkami chemicznymi.Chroni powierzchnię przed starzeniem i zapewnia dodatkową ochronę przed korozją.Powłoka jest odporna na zmiany temperatury od -30°C do 150°C.

Pojemność:
40 ml - wystarczy na pokrycie 8m2.(średniej wielkości auto)

Zawartość zestawu:
Hendlex CERAMIC COAT FS60 40ml
ściereczka z mikrofibry x2
ściereczka do aplikacji x1
aplikator x1
rękawiczki ochronne x2
instrukcja aplikacji x1

Wymiary zestawu:
160x115x35 mm

Sposób użycia:

Przygotowanie powierzchni do aplikacji:
Jeżeli auto jest nawoskowane należy usunąć wosk używając HANDLEX Wax Remover.Nastepnie umyć auto i upewnić się że nie zostały na nim resztki wosku lub rozpuszczalnika.
W celu uzyskania jeszcze lepszego efektu, rekomendujemy wypolerowanie powierzchni przed aplikacją powłoki HANDLEX Ceramic Coat FS60.Po wypolerowaniu umyć auto ponownie.
Upewnij się że pomiedzy częściami karoserii nie pozostała woda, jeżeli tak należy ją usunąć powietrzem pod ciśnieniem.
Po tych czynnościach rekomendujemy zastosowanie preparatu HENDLEX Paint Prepare w celu usunięcia resztek tłuszczu i brudu.

APLIKACJA:
Nie nakładać powłoki na słońcu.Powłokę należy aplikować w temperaturze od 5°C to 25°C.Podczas aplikacji używać rekawiczek z nitrylu które są w komplecie.
Połóż ściereczkę aplikacyjną na miękkiej części aplikatora (tkanina z włókniny).
Otwórz butelkę i zwilż szmatę aplikacyjną w różnych miejscach. Równomiernie pokrywaj powierzchnię, upewnij się, że nie zostawisz niepokrytych plam.
Zaleca się aby aplikować na powierzchnię o wymiarach max 80x80cm.Jeżeli temperatura jest wyższa niż 25°C,pokryj mniejszy obszar.Powierzchnia musi być polerowana w ciągu 20 do 40 sekund po pokryciu, ponieważ bardzo szybko twardnieje.Jeśli powierzchnia styka się z wodą, natychmiast ją oczyścić i powtórz aplikację na tym obszarze.Kontynuuj aplikację powierzchni 80x80cm, aż pokryjesz całą powierzchnię samochodu. Po pokryciu każdego obszaru, poleruj go ściereczką z mikrofibryi upewnij się, że nie pozostawiłeś nie wypolerowanego miejsca.
Jeśli pozostawiłeś takie miejsce i nie jesteś w stanie wypolerować go szmatką z mikrofibry,użyj pasty polerskiej żeby usunąć powłokę ceramiczną w tym miejscu.Na oczyszczony obszar należy ponownie zaaplikować powłokę Hendlex CERAMIC COAT FS60 i wypolerować ją szmatką z mikrofibry.

UWAGA! Po nałożeniu powłoki ceramicznej, zaleca się utrzymywać auto w temperaturze wyższej niż 18°C przez 24 godziny i uniemożliwić jej kontakt z wodą przez 2-3 dni.
W zależności od temperatury otoczenia, powłoka całkowicie utwardza się w ciągu 2-3 dni.

Szczegóły produktu
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Baltic Nano Technologies

HENDLEX Moto Care Motocykl

Hendlex Moto Care Set zestaw do pielęgnacji motocykla W skład zestawu wchodzi: Hendlex NC9 powłoka ceramiczna do ochrony lakieru oraz felg Hendlex Windscreen hydrofobowa powłoka do szyb motocyklowych (plastikowych), Hendlex Seat protect powłoka ochronna do siedzeń i kanap motocyklowych, Hendlex Paint prepare odtłuszczacz do przygotowania powierzchni.
Cena 399,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: Baltic Nano Technologies

HENDLEX Moto Care Kask i Odzież motocyklowa

Hendlex Moto Care Set zestaw do pielęgnacji kasku i odzieży motocyklowej (skórzanej) W skład zestawu wchodzi: Hendlex Antifog chroni przed zaparowaniem Hendlex Helmet ceramiczna powłoka do kasków Hendlex Clothes Protect powłoka ochronna do odzieży motocyklowej (skórzanej)Hendlex Paint prepare odtłuszczacz do przygotowania powierzchni.
Cena 299,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: FCX115

Marka: FullCarX

Hydro Coat 750ml

FullCarX® PRO Detailing Products Produkt: Hydro Coat - Ceramic BoosterPojemność: 750ml Ochrona ceramiczna Ultra łatwy w aplikacji Wysoka zawartość  krzemu  -  Natychmiastowa przyczepność - Łatwe i szybkie uszczelnienie  Długi czas trwania - ponad 2 miesiące UWAGA : OSUSZANIE ręcznikiem z mikrofibry w celu zwiększenia szczelności i poprawy właściwości...
Cena 57,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Baltic Nano Technologies

Hendlex CERAMIC COAT FS60 40ml

Długotrwała ceramiczna tarcza ochronna do ochrony lakieru, zaprojektowana dla samochodów i motocykli.  Powłoka może być aplikowana na lakierowane powierzchnie samochodów i motocykli oraz metal.  Łatwa aplikacja. Nie jest wymagane doświadczenie,wystarczy postępować zgodnie z instrukcją. FILM DEMONSTRACYJNY: Hendlex CERAMIC COAT FS60
Cena 189,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: FCX115-5

Marka: FullCarX

Hydro Coat 5L

FullCarX® PRO Detailing Products Produkt: Hydro Coat - Ceramic Booster Dla Profesjonalistów: Myjnie ręczne i Studia detailingowePojemność: 5L Ochrona ceramiczna Ultra łatwy w aplikacji Wysoka zawartość  krzemu  -  Natychmiastowa przyczepność - Łatwe i szybkie uszczelnienie  Długotrwały efekt OSUSZANIE ręcznikiem z mikrofibry zapewnia szczelność i poprawę...
Cena 241,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Marka: Baltic Nano Technologies

Hendlex Niewidzialna wycieraczka 8ml

2w1. Specjalna, podręczna i wygodna w użyciu wersja preparatu Hendlex Glass Pro. Długotrwała hydrofobowa powłoka ochronna,zaprojektowana dla szyb samochodowych oraz szklanych powierzchni. Produkt najwyższej jakości. Zapewnia efekt tzw. Niewidzialnej wycieraczki. FILM DEMONSTRACYJNY: Hendlex Invisible Wipers
Cena 24,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku