Hendlex LETHER Car 100ml Zobacz większe

Hendlex LETHER Car 100ml

Nowy produkt

Hendlex LETHER Car 100ml

Długotrwała nanoceramiczna powłoka ochronna do skóry.Zaprojektowana dla samochodów i motocykli. Produkt najwyższej jakości.

Chroni powierzchnię przed wilgocią i zabrudzeniem, odświeża i pogłębia kolor, zmiękcza skórę i zapewnia hydrofobowy efekt. Powłoka odnawia powierzchnię i daje naturalny połysk.

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

Więcej informacji

Korzyści:

Trwałość powłoki 1 Rok. Chroni powierzchnię przed wilgocią i zabrudzeniami. Efekt Hydrofobowy. Zaimpregnowana powierzchnia pozostaje "oddychająca". Nie zawiera silikonu dzięki czemu zaimpregnowana powierzchnia pozostaje matowa. Odporna na zmiany temperatur. Bezzapachowa.

Zastosowanie:

Regeneracja ochrona i zabezpieczenie skórzanej tapicerki w samochodach oraz na łodziach i jachtach.

Pojemność:

100ml - wystarczy na pokrycie 5 do 10m2.

Zawartość opakowania:

HENDLEX Lether 100ml x1

ściereczka do aplikacji x1

Sposób użycia:

Przygotowanie powierzchni do aplikacji: Powierzchnia musi być czysta sucha.Rekomendujemy zastosowanie preparatu HENDLEX Paint Prepare przed aplikacją HENDLEX LETHER w celu usunięcia resztek tłuszczu i brudu.

Aplikacja:

Impregnowana powierzchnia powinna być czysta, sucha i pozbawiona tłuszczu.Przed użyciem energicznie wstrząśnij. Do aplikacji użyj ściereczki z mikrofibry. Wcieraj delikatnie w powierzchnię.Pozostawić do wyschnięcia przez 1 godzinę. 

UWAGA!!! Po nałożeniu powłoki chronić ją przed kontaktem z wodą przez 4 godziny.Aplikować w temperaturze +5°C do +40°C Trzymaj pojemnik dobrze zamknięty.

FILM DEMONSTRACYJNY: Hendlex Lether

19 innych produktów w tej samej kategorii: