Full Dip TOP COAT POŁYSK akrylowy

ACR100

Nowy produkt

Kolor: Połysk / Top Coat

Model: ACR100

Nadaje połysk matowym powierzchniom, chroni przed zarysowaniami,UV itp. 

Więcej szczegółów

42,00 zł brutto

Więcej informacji
Full Dip Spray 400ml. Akrylowa powłoka ochronna w sprayu. Kolor: Przezroczysty - POŁYSK.


FULL DIP® TOP COAT Super Brillo

Jednoskładnikowy (1K) lakier akrylowy elastyczny bardzo wysokiej jakości. Charakteryzuje się bardzo wysoką przezroczystością i samo-poziomowaniem (przy nałożeniu zbyt dużej ilości preparatu nie powstają zacieki).Ze względu na swoją elastyczność może być stosowany jako warstwa ochronna na folie w sprayu Full Dip® oraz innych producentów oraz na standardowe lakiery akrylowe.(z wyjątkiem syntetycznych).
Znakomicie sprawdza się także jako powłoka ochronna zabezpieczająca HYDROGRAFIKĘ.

Zalety: chroni przed utratą koloru oraz promieniowaniem UV, nie żółknie, odporna na chemikalia oraz zarysowania (Anti-Scratch),może być szlifowane i polerowane (łagodnie), nadaje połysk matowym powierzchniom.

UWAGA: W przypadku stosowania na FullDip® folię natryskową należy odczekać 24 godz. do całkowitego utwardzenia produktu i dopiero po upływie tego czasu nakładać TOP COAT Super Brillo.Aplikujemy 4-5 warstwy wybranego koloru bazowego a następnie 2 warstwy TOP COAT Super Brillo.

W komplecie znajdują się dwie końcówki, jedna standardowa, druga do spryskiwania dużych powierzchni. W zależności od ilości warstw 400ml spray wystarczy do pokrycia powierzchni max 2m2 Zalecana ilość natryskiwanych warstw to 2-3. Sugerujemy odczekanie 10min pomiędzy aplikacją kolejnych warstw. Produkt jest suchy w dotyku po 10 minutach, jednak potrzeba 24 godzin aby nabrał w pełni swoich właściwości.

Full Dip to produkt nowej generacji, od podstaw zaprojektowany w Europie a jego wprowadzenie na rynek poprzedziło 4 lata badań i prac badawczo-rozwojowych.
Produkt zaprojektowany i produkowany w Hiszpanii.
2 innych produktów w tej samej kategorii: