Bagażniki rowerowe
Bagażniki rowerowe

Solidne i trwałe bagażniki samochodowe do rowerów na klapę, dach lub hak holowniczy.

W dzisiejszych czasach każdy z nas marzy, by choć od czasu do czasu uciec z hałaśliwego miasta i wybrać się na zasłużony urlop, czy też wyjazd rekreacyjny, gdzie doładujemy baterie, pozwolimy sobie na chwilę relaksu oraz przygotujemy się na nowe wyzwania. Korzys...

Solidne i trwałe bagażniki samochodowe do rowerów na klapę, dach lub hak holowniczy.

W dzisiejszych czasach każdy z nas marzy, by choć od czasu do czasu uciec z hałaśliwego miasta i wybrać się na zasłużony urlop, czy też wyjazd rekreacyjny, gdzie doładujemy baterie, pozwolimy sobie na chwilę relaksu oraz przygotujemy się na nowe wyzwania. Korzystając z okazji, coraz częściej decydujemy się zabrać ze sobą rowery, które mają pozwolić nam na aktywne spędzenie urlopu, wyrzeźbienie sylwetki, czy też po prostu zwiedzanie okolicy. Niemniej jednak transport tak nieporęcznego sprzętu jakim jest rower może nie tylko wpłynąć na wygodę jazdy, ale też znacząco utrudnić podróż, stanowiąc zagrożenie nawet dla najlepszych kierowców. Dlatego też wszystkim tym spośród Państwa, którzy planując transport rowerów, chcą zapewnić sobie oraz swoim rodzinom komfortową, ale i całkowicie bezpieczną podróż, proponujemy wysokiej klasy bagażniki rowerowe. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Więcej

Bagażniki rowerowe Jest 33 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów

Polecamy solidne bagażniki rowerowe. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór typów i rozmiarów bagażników do rowerów.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz wymaganiom, nasza firma z siedzibą w mieście Poznań oferuje szeroki wachlarz bagażników rowerowych, wyprodukowanych przez profesjonalne koncerny zajmujące się konstrukcją osprzętu samochodowego, takie jak Thule, Menabo czy MGT. Wszystkie zaprezentowane powyżej bagażniki rowerowe, choć różnorodne pod względem montażu, konstrukcji czy ceny, są gwarancją wysokiej jakości, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, zapewniając spokój i komfort w czasie podróży. Dzięki nim będą Państwo w stanie bez żadnych obaw przetransportować swoje rowery, bez względu na długość podróży, warunki atmosferyczne oraz nawierzchnię drogi.

Co więcej, w powyższej ofercie mogą Państwo znaleźć zarówno bagażniki montowane na dachu pojazdu, jak i tuż za samochodem, co w połączeniu z zastosowaniem różnych uchwytów oraz mocowań pozwoli Państwu znaleźć bagażnik rowerowy w pełni odpowiadający Państwa potrzebom oraz możliwościom Państwa pojazdu. Jeśli cenią sobie Państwo bezpieczeństwo oraz wygodę, potrzebne tak bardzo szczególnie podczas długich podróży, proponujemy Państwu szeroką gamę bagażników rowerowych dachowych, zarówno dla pojazdów posiadających relingi dachowe, jak i dla tych bez nich. Dachowe bagażniki rowerowe posiadają ogrom zalet, wśród których wymienić należy możliwość precyzyjnego rozłożenia środka ciężkości, co w przypadku lżejszych samochodów ma niebagatelny wpływ na jakość jazdy. Dodatkowo, korzystając z bagażników dachowych nie ryzykują Państwa otarć lub rys na lakierze oraz dbają Państwo o bezpieczeństwo, pozostawiając tylną szybę, światła oraz rejestrację odsłonięte. Jeśli zaś planują Państwo jedynie krótki transport, wygodniejszym rozwiązaniem mogą okazać się bagażniki rowerowe montowane na tylnej klapie samochodu lub na jego haku. Pozwalają one na szybki montaż samego bagażnika oraz łatwe nakładanie oraz zdejmowanie rowerów, których nie trzeba starannie umieszczać na dachu. Ponadto, korzystając z bagażników montowanych z tyłu pojazdu nie muszą się już Państwo obawiać nisko wiszących gałęzi czy niewielkich tuneli, które mogą okazać się przeszkodą przy transporcie rowerów na dachu.