Folia samochodowa
Folia samochodowa

Skąd pomysł na folie samochodowe? Od czasu rozpoczęcia masowej produkcji pojazdów czterokołowych, ich właściciele starali się wyrazić siebie oraz podkreślić swoją nietypową osobowość, ingerując w wygląd swoich samochodów, tuningując karoserię, zmieniając kolorystykę oraz nadając barwom specjalnych efektów. Obecnie przemysł motoryzacyjny poczynił...

Skąd pomysł na folie samochodowe? Od czasu rozpoczęcia masowej produkcji pojazdów czterokołowych, ich właściciele starali się wyrazić siebie oraz podkreślić swoją nietypową osobowość, ingerując w wygląd swoich samochodów, tuningując karoserię, zmieniając kolorystykę oraz nadając barwom specjalnych efektów. Obecnie przemysł motoryzacyjny poczynił ogromne kroki, oferując kierowcom nie tylko nowe pojazdy, ale i nowoczesne metody modyfikacji ich wyglądu, umożliwiające nadanie własnym czterem kółkom oryginalnego charakteru. Wszystkim spośród Państwa, którzy odwiedzają naszą stronę internetową właśnie po to, aby w prosty sposób podkreślić niepowtarzalny charakter Państwa pojazdu oraz zapewnić mu indywidualny oraz przykuwający wzrok wygląd, proponujemy szeroką gamę popularnych na rynku folii samochodowych.

Więcej

Folia samochodowa Jest 32 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów

Całkowicie odmień swoje auto! Folie samochodowe zamówione w naszym sklepie staną wspaniałą ozdobą każdego wozu.

Folie samochodowe to nowoczesna i prężnie rozwijająca się technologia, przeznaczona dla tych z Państwa, którzy pragną poeksperymentować z kolorystyką pojazdu, nadając mu świeżej i niepowtarzalnej barwy oraz dbając o jego stylizację. Dotychczas zmiana barwy auta, bez względu na to czy wykonana, aby zamaskować drobne uszkodzenia i obicia lakieru, czy też aby dać upust swojej wyobraźni, wiązała się z kosztowną wyprawą do warsztatu lakierniczego oraz często długim czasem oczekiwania. Niemniej jednak, dzięki oferowanym przez nas auto foliom mogą Państwo sami, bez najmniejszych problemów i w wyjątkowo krótkim czasie zmienić barwę Waszego samochodu. Zapewniamy zaś Państwa, iż wybór zarówno barw, jak i stylizacji jest ogromny. Nasza firma oferuje folie samochodowe w szerokiej gamie kolorów, dodatkowo umożliwiających zastosowanie szeregu ciekawych efektów wizualnych, takich jak nabłyszczanie, matowienie, chrom, czy też szczególnie popularny wzór strukturalny Carbon 3D oraz 4D, idealny dla samochodów sportowych. Dodatkowym atutem wykorzystania folii samochodowych jest także fakt, iż cały zabieg oklejania jest całkowicie bezinwazyjny oraz w pełni odwracalny, co umożliwia błyskawiczny i bezproblemowy powrót do poprzedniego wyglądu.

Kolejną istotną zaletą naszych auto folii jet fakt, iż metamorfozy Państwa auta będą Państwo mogli dokonać w warunkach garażowych, bez wykorzystywania żadnego zaawansowanego sprzętu, nie martwiąc się przy tym o efekt końcowy. Prezentowane przez nas folie zostały wykonane w technologii termoplastycznej, przez co do poprawnego nałożenia i rozprowadzenia wymagane jest jedynie niewielkie podgrzanie. Perfekcjonistów obawiających się niechcianych uwypukleń czy zmarszczek uspokajamy – dzięki zastosowaniu technologii AIR FREE oraz RAPID AIR nie uświadczmy nawet jednego pęcherzyka powietrza, co pozwoli zachować wysoką jakość oraz estetykę możliwie wierne lakierowi.

Nasze folie samochodowe polecamy szczególnie tym z Państwa, którzy oprócz estetyki cenią sobie praktyczność, przykładając uwagę nie tylko do nieskazitelnego wyglądu swojego auta ale jednocześnie do jego ochrony i odporności na otarcia, uderzenia, zarysowania oraz niekorzystne warunki zewnętrze. Lakier oraz części samochodu takie jak zderzaki czy lusterka po uprzednim zabezpieczeniu folią samochodową stają się znacznie mniej podatne na wszelkiego rodzaju niewielkie uszkodzenia, takie jak drobne stłuczki, zarysowania odpryski powstałe na skutek uderzania żwiru oraz nadmierne promieniowanie UV. Dzięki zastosowaniu folii samochodowych Państwa samochód zachowa piękną barwę oraz uniknie niechcianych skaz i mankamentów.

Jeśli zatem chcą Państwu nadać swojemu pojazdowi oryginalny charakter, a jednocześnie zadbać o jego ochronę zapraszamy do zakupu naszych auto folii.