Full Dip folia guma w sprayu Diamond Blue

FLD917

Nowy produkt

Kolor:  Diamond Blue Pearl

Model: FLD917

UWAGA!!! Dla uzyskania maksymalnego efektu,rekomendujemy zastosowanie Czarnego Matu FLD001 jako podkładu.

Więcej szczegółów

69,00 zł brutto

Więcej informacji
Full Dip Spray 400ml. Płyna folia  do aplikacji natryskowej.
 
Matowy efekt.Jeśli chcesz uzyskać efekt połysku, w każdej chwili możesz to zrobić stosując GLOSS REFORCER lub TOP COAT.

UWAGA!!! Dla uzyskania maksymalnego efektu,rekomendujemy zastosowanie Czarnego Matu FLD001 jako podkładu.

Na początku sugerujemy aplikację na jakimś małym elemencie w celu sprawdzenia czy kolor spełnia oczekiwania. Na tym etapie można jeszcze wprowadzić korekty związane np. kolorem podkładu.


W komplecie znajdują się dwie końcówki, jedna standardowa, druga do spryskiwania dużych powierzchni. W zależności od ilości warstw 400ml spray wystarczy do pokrycia powierzchni max 1.2m2 Zalecana ilość natryskiwanych warstw to 4-6. Sugerujemy odczekanie 10min pomiędzy aplikacją kolejnych warstw. Produkt jest suchy w dotyku po 10 minutach, jednak potrzeba 24 godzin aby nabrał w pełni swoich właściwości. Full Dip jest odporny na wodę, błoto, mycie ciśnieniowe. Do konserwacji powłok zalecamy stosowanie oryginalnych środków Full Dip.Tworzą one dodatkową cienką warstwę zabezpieczającą oraz przedłużają żywotność folii natryskowej Full Dip. Ewentualnie można czyszcić za pomocą mydła, szamponu etc.

Full Dip to produkt nowej generacji, od podstaw zaprojektowany w Europie a jego wprowadzenie na rynek poprzedziło 4 lata badań i prac badawczo-rozwojowych.
Produkt zaprojektowany i produkowany w Hiszpanii.
Produkty powiązane
3 innych produktów w tej samej kategorii: