Folia w Sprayu Fioletowa 4x Zobacz większe

Folia w Sprayu Fioletowa 4x

Nowy produkt

Full Dip Spray Pakiet

Zawartość: 4x400ml

Kolor: Fioletowy

Wykończenie: Matowe

Więcej szczegółów

151,00 zł brutto

Więcej informacji

Diametralna zmiana koloru obręczy samochodowych nie musi być ani trudna do wykonania, ani także kosztowna. Proponujemy Państwu profesjonalny zestaw składujący się z 4 puszek wysokiej jakości folii natryskowej, po 400 ml każda. Zestaw ten w zupełności wystarczy do pomalowania kompletu felg samochodowych w rozmiarze od 17 do 19 cali. Fioletowe, matowe felgi będą się nie tylko pięknie prezentowały na aucie. To bowiem także skuteczna ochrona oryginalnego lakieru. Natryskową gumę można w każdym momencie łatwo usunąć, podważając ją w jednym miejscu i zwyczajnie odklejając od powierzchni.

Produkty marki Full Dip to najwyższa jakość w przystępnej cenie. Pomalowane na fioletowo felgi będą odporne na działanie wody, solid drogowej, śniegu i nawet bardzo skrajnych temperatur. Jednocześnie natryskowa folia cechuje się odpornością na różne detergenty. Mycie powierzchni może być wykonywane z użyciem standardowych płynów, w tym z użyciem myjek ciśnieniowych.

Folię należy aplikować stopniowo, nakładając 4 do 6 warstw w odstępie około 15 minut każdą. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

15 innych produktów w tej samej kategorii: