Hendlex GLASS 50ml

Nowy produkt

Długotrwała ceramiczna powłoka ochronna do ochrony szyb samochodowych. 

Zapewnia efekt tzw. Niewidzialnej wycieraczki.

Łatwa aplikacja. Nie jest wymagane doświadczenie,wystarczy postępować zgodnie z instrukcją.

Więcej szczegółów

39,00 zł brutto

Więcej informacji

Korzyści:
Trwałość powłoki do 1 roku (przednia szyba powyżej 6 miesięcy, boczne i tylna do 1 roku)
Efekt Hydrofobowy
"Niewidzialna wycieraczka"
Lepsza widoczność podczas opadów deszczu
Większe bezpieczeństwo na drodze

Własciwości:
Poprawia widoczność podczas jazdy w deszczu.Zapewnia powierzchni bardzo silne właściwości hydrofobowe zapewniając tzw. "Easy Cleaning effect".Kąt kontaktu z wodą wynosi 90 - 100 stopni,dlatego powierzchnia pozostaje czysta przez długi okres czasu.HENDLEX Glass Invisible Wipers tworzy niewidoczną,wodoodporną i łatwą do utrzymania w czystości powłokę ochronną.Podczas śniegu lub deszczu potrzeba użycia wycieraczek spada dzięki zastosowaniu powłoki HENDLEX Glass Invisible Wipers.Powyżej prędkości 65 km/h wycieraczki są praktycznie niepotrzebne.Zimą lód jest usuwany z okien szybciej i łatwiej.Powłoka HENDLEX Glass Invisible Wipers nadaje się do wszystkich szyb samochodowych.Produkt ten można stosować także do samochodów ciężarowych, autobusów i motocykli.

Pojemność:
50 ml - wystarczy na pokrycie 10m2.

Sposób użycia:
Przygotowanie powierzchni do aplikacji:
Powierzchnia musi być czysta sucha.Rekomendujemy zastosowanie preparatu HENDLEX Paint Prepare w celu usunięcia resztek tłuszczu i brudu.

APLIKACJA:
Nie nakładać powłoki na słońcu.Temperatura aplikacji od 5 do 40 stopni.Używając ściereczki nakładaj powłokę kolistymi ruchami.Powtórz kilka razy czynność bez dodawania kolejnej warstwy.Po nałożeniu powłoki odczekaj 5 minut a następnie wypoleruj ją ściereczką.

UWAGA! Po nałożeniu powłoki chronić ją przed kontaktem z wodą przez 4 godziny.Trzymaj pojemnik dobrze zamknięty.Aplikować w wentylowanych pomieszczeniach.

19 innych produktów w tej samej kategorii: