Hendlex SHOES PROTECT 100ml

Nowy produkt

Hendlex SHOES PROTECT 100ml

Nanotechnologiczna powłoka ochronna zaprojektowana do ochrony obuwia ze skóry, zamszu oraz nubuku.

Zabezpiecza powierzchnię obuwia przed wilgocią i zabrudzeniami, odświeża kolor, zmiękcza skórę i daje efekt hydrofobowy (Odporność na przemakanie).Produkt najwyższej jakości.

FILM DEMONSTRACYJNY: Hendlex SHOES PROTECT

Więcej szczegółów

39,00 zł brutto

Więcej informacji

Korzyści:

Trwałość powłoki 1 Rok. Chroni powierzchnię obuwia przed wilgocią, zabrudzeniami,plamami i śladami po soli. Zapewnia efekt hydrofobowy i olejofobowy.  Zaimpregnowana powierzchnia pozostaje "oddychająca". Odporna na zmiany temperatur. Water Based (przyjazna dla środowiska) Bezzapachowa. VOC Free (Nie zawiera lotnych związków organicznych)

Właściwości:

Nanotechnologiczny impregnator sprawia, że skóra jest odporna na działanie cieczy i tłuszczu.  HENDLEX Shoes Protect tworzy niewidoczną ochronną i szczelną warstwę która chroni przed wodą, brudem i plamami,jednocześnie pozostaje przepuszczalna dla powietrza.Pokryta tym produktem powierzchnia pozostaje czysta przez długi czas.Nie zawiera silikonu dzięki czemu zaimpregnowana powierzchnia pozostaje matowa w przypadku obuwia wykonanego z zamszu lub nubuku.W przypadku obuwia ze skóry pozostawia naturalny połysk,oraz odświeża i pogłębia kolor.    Na pokrytej powierzchni nie ma śladu produktu; skóra nie zmienia swojego koloru; produkt nie ma zapachu.

Pojemność:

100ml - wystarczy na pokrycie od 2 do 5 par butów.

Sposób użycia:

Impregnowana powierzchnia powinna być czysta, sucha i pozbawiona tłuszczu. Spryskaj dokładnie całą powierzchnię obuwia aż stanie się wilgotna.Pozostawić do wyschnięcia.

UWAGA!!! Po nałożeniu powłoki chronić ją przed kontaktem z wodą przez 4 godziny.Aplikować w temperaturze +5°C do +40°C .Trzymaj pojemnik dobrze zamknięty.

1 inny produkt w tej samej kategorii: