Full Dip 4L ŻÓŁTY

FLD4L27FLDP004

Nowy produkt

Full Dip 4L

Kolor: ŻÓŁTY

Wykończenie: Matowe

Więcej kolorów znajdziesz w kategorii PIGMENTY

W skład zestawu wchodzi Full Dip 4L bezbarwny FLD4L27 + Pigment FLDP003

Więcej szczegółów

360,00 zł brutto

Więcej informacji

Full Dip® 4L
Kolor: ŻÓŁTY


Full Dip® 4 Litry. Ready to Spray. Płynna folia do aplikacji natryskowej. Matowy efekt. Jeśli chcesz uzyskać efekt połysku, w każdej chwili możesz to zrobić stosując TOP COAT PRO lub GLOSS REFORCER.

Zalecana ilość natryskiwanych warstw to 4-6. Sugerujemy odczekanie 10 min. pomiędzy aplikacją kolejnych warstw. Full Dip jest odporny na wodę, błoto, mycie ciśnieniowe. Do czyszczenia i pielęgnacji powłok sugerujemy używanie oryginalnych produktów Full Dip. Ewentualnie może być czyszczony za pomocą mydła, szamponu etc.

Wydajność z Puszki 4L: W zalezności od ilości nakładanych warstw: 4 warstwy, grubość powłoki 0,10mm, pokrycie ok. 4,8m2 , 6 warstw, grubość powłoki 0,12mm, pokrycie ok. 4,0m2 

Uwaga!!! Do aplikacji produktu niezbędny jest pistolet do malowania natryskowego lub tradycyjny sprzęt lakierniczy (dysza 1.8mm). Produkt gotowy do użycia, nie wymaga stosowania rozcieńczalników. Wystarczy dodać dowolny pigment zamieszać i można aplikować. Prosto i szybko.

Jeżeli chcesz zabezpieczyć nałożoną warstwę Full Dip® przed uszkodzeniami mechanicznymi,promieniowaniem UV lub środkami chemicznymi,(rozpuszczalniki benzyna itp.), sugerujemy zastosowanie produktu Full Dip® TOP COAT PRO jako ostatniej warstwy. Jest to produkt nowej generacji zbliżony do klaru nakładanego jako ostatnia warstwa przy tradycyjnym lakierowaniu. Jest odporny na działanie chemikaliów i chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi a przy tym zachowuje elastyczność. Po nałożeniu tej warstwy powierzchnię można nawet polerować. Jeżeli chcesz uzyskać jedynie połysk sugerujemy zastosowanie Full Dip® GLOSS REFORCER.

Full Dip to produkt nowej generacji. Został od podstaw zaprojektowany w Europie a jego wprowadzenie na rynek poprzedziło 4 lata badań i prac badawczo-rozwojowych. Produkt zaprojektowany i produkowany w Hiszpanii.

Produkty powiązane
26 innych produktów w tej samej kategorii: