Full Dip folia guma w sprayu Fluor Różowy

FLD404

Nowy produkt

Kolor: Różowy / Blaze Pink

Model: FLD404

Uwaga !!! Wymagany Biały podkład jako baza. (Patrz pełny opis produktu)

Więcej szczegółów

42,00 zł brutto

Więcej informacji
Full Dip Spray 400ml. Płyna folia  do aplikacji natryskowej.

 
Matowy efekt.Jeśli chcesz uzyskać efekt połysku, w każdej chwili możesz to zrobić stosując HIGH GLOSS lub TOP COAT.

UWAGA!!! Rekomendujemy zastosowanie 2-3 warstw Białego Matu FLD002 jako podkładu. W przeciwnym wypadku kolor będzie mniej intensywny niż na zdjęciach.

Jeżeli wyliczyłeś sobie że potrzebujesz np. 2 puszki 400ml, kupujesz 1 puszkę białego matu FLD002 i jedną puszkę Blaze Pink FLD404. Na początek nakładasz 3 warstwy białego matu a następnie minimum 3 warstwy Blaze Pink FLD404. Jeżeli potrzebujesz 3 puszki, kupujesz 2x biały mat i 1x Blaze Pink i nakładasz 4 warstwy białego i minimum 3 warstwy koloru itd.
(Stosuj zasadę dużo warstw mało materiału. W przypadku kolorów FLUOR lepszy efekt uzyskasz nakładając 6 cienkich warstw niż 3 obfite)
W komplecie znajdują się dwie końcówki, jedna standardowa, druga do spryskiwania dużych powierzchni. W zależności od ilości warstw 400ml spray wystarczy do pokrycia powierzchni max 1.2m2 Zalecana ilość natryskiwanych warstw to 4-6. Sugerujemy odczekanie 10min pomiędzy aplikacją kolejnych warstw. Produkt jest suchy w dotyku po 10 minutach, jednak potrzeba 24 godzin aby nabrał w pełni swoich właściwości. Full Dip jest odporny na wodę, błoto, mycie ciśnieniowe. Do konserwacji powłok zalecamy stosowanie oryginalnych środków Full Dip.Tworzą one dodatkową cienką warstwę zabezpieczającą oraz przedłużają żywotność folii natryskowej Full Dip. Ewentualnie można czyszcić za pomocą mydła, szamponu etc.

Full Dip to produkt nowej generacji, od podstaw zaprojektowany w Europie a jego wprowadzenie na rynek poprzedziło 4 lata badań i prac badawczo-rozwojowych.
Produkt zaprojektowany i produkowany w Hiszpanii.
Produkty powiązane
5 innych produktów w tej samej kategorii: