Full Dip folia guma w sprayu Chrom Złoty

FLD900

Nowy produkt

Kolor: CHROME / Złoty

Model: FLD900

Więcej szczegółów

69,00 zł brutto

Więcej informacji
Full Dip Spray 400ml. Płyna folia  do aplikacji natryskowej.

EKSKLUZYWNA linia produktów Full Dip® CHROM. Dostępne są 2 kolory Srebrny i Złoty. Matowe wykończenie. Końcowy efekt zależy od koloru elementu na który jest natryskiwany,generalnie i jaśniejszy odcień elementu tym jaśniejszy odcień Full Dip® CHROM.

Uwaga !!! Nazwa koloru CHROM jest nazwą handlową producenta i nie jest tożsama z uzyskanym kolorem i wykończeniem.
 
Matowy efekt.Jeśli chcesz uzyskać efekt połysku, w każdej chwili możesz to zrobić stosując GLOSS REFORCER lub TOP COAT.

W komplecie znajdują się dwie końcówki, jedna standardowa, druga do spryskiwania dużych powierzchni. W zależności od ilości warstw 400ml spray wystarczy do pokrycia powierzchni max 1.2m2 Zalecana ilość natryskiwanych warstw to 4-6. Sugerujemy odczekanie 10min pomiędzy aplikacją kolejnych warstw. Produkt jest suchy w dotyku po 10 minutach, jednak potrzeba 24 godzin aby nabrał w pełni swoich właściwości. Full Dip jest odporny na wodę, błoto, mycie ciśnieniowe. Do konserwacji powłok zalecamy stosowanie oryginalnych środków Full Dip.Tworzą one dodatkową cienką warstwę zabezpieczającą oraz przedłużają żywotność folii natryskowej Full Dip. Ewentualnie można czyszcić za pomocą mydła, szamponu etc.

Full Dip to produkt nowej generacji, od podstaw zaprojektowany w Europie a jego wprowadzenie na rynek poprzedziło 4 lata badań i prac badawczo-rozwojowych.
Produkt zaprojektowany i produkowany w Hiszpanii.
Produkty powiązane
1 inny produkt w tej samej kategorii: