Full Dip folia guma w sprayu Standard Cameleon

FLD702

Nowy produkt

Kolor: Standard Cameleon  Niebieski / Fioletowy

Model: FLD702

Uwaga !!! Wymagany Czarny podkład jako baza. (Patrz pełny opis produktu)

Więcej szczegółów

69,00 zł brutto

Więcej informacji
Full Dip Spray 400ml. Płyna folia  do aplikacji natryskowej.
 
Matowy efekt.Jeśli chcesz uzyskać efekt połysku, w każdej chwili możesz to zrobić stosując GLOSS REFORCER lub TOP COAT.

UWAGA!!! Rekomendujemy zastosowanie 2-3 warstw Czarnego Matu FLD002 jako podkładu. W przeciwnym wypadku kolor będzie mniej intensywny niż na zdjęciach.

Jak kupować:

Jeżeli wyliczyłeś sobie że potrzebujesz np. 2 puszki 400ml, kupujesz 1 puszkę czarnego matu FLD001 i jedną puszkę dowolnego koloru Cameleon. Na początek nakładasz 3 warstwy czarnego matu a następnie 3 warstwy Cameleona. Jeżeli potrzebujesz 3 puszki, kupujesz 2x czarny mat i 1x Cameleon i nakładasz 4 warstwy czarnego i 2 warstwy Cameleona itd.

W komplecie znajdują się dwie końcówki, jedna standardowa, druga do spryskiwania dużych powierzchni. W zależności od ilości warstw 400ml spray wystarczy do pokrycia powierzchni max 1.2m2 Zalecana ilość natryskiwanych warstw to 4-6. Sugerujemy odczekanie 10min pomiędzy aplikacją kolejnych warstw. Produkt jest suchy w dotyku po 10 minutach, jednak potrzeba 24 godzin aby nabrał w pełni swoich właściwości. Full Dip jest odporny na wodę, błoto, mycie ciśnieniowe. Do konserwacji powłok zalecamy stosowanie oryginalnych środków Full Dip.Tworzą one dodatkową cienką warstwę zabezpieczającą oraz przedłużają żywotność folii natryskowej Full Dip. Ewentualnie można czyszcić za pomocą mydła, szamponu etc.

Full Dip to produkt nowej generacji, od podstaw zaprojektowany w Europie a jego wprowadzenie na rynek poprzedziło 4 lata badań i prac badawczo-rozwojowych.
Produkt zaprojektowany i produkowany w Hiszpanii.
Produkty powiązane
5 innych produktów w tej samej kategorii: