VeloCompact 926 + Adapter 9261

Nowy produkt

Thule VeloCompact 926 + adapter 926-1

Kompaktowy i lekki bagażnik rowerowy do codziennego użytku. Do przewozu 4 rowerów

Więcej szczegółów

2 999,00 zł brutto

Więcej informacji

Właściwości

Model VeloCompact 926 + 926-1. Do przewozu 4 rowerów. Bagażnik na hak holowniczy Thule VeloCompact przeznaczony jest do samochodów nowej generacji z modułem elektronicznym (wtyczka 13 pin) Poza tym został wyposażony w inne światła oraz kilka innych detali.

Nowoczesne i eleganckie wzornictwo. Przemyślane, nowatorskie i wytrzymałe pasy z zapinkami zapewniają wygodne i bezpieczne mocowanie kół.

Niewielka masa bagażnika wynika z zastosowania aluminium i innych lekkich materiałów o dużej wytrzymałości.

Ergonomiczne zamknięcie może być obsługiwane jedną ręką przy użyciu znikomej siły. Składany dla łatwiejszego przechowywania, łatwo mieści się w bagażniku auta.

Funkcja odchylania uchwytu zapewnia pełny dostęp do bagażnika samochodu bez zdejmowania rowerów. Ten przyjazny mechanizm obsługiwany jest stopą, umożliwiając podtrzymywanie odchylanych rowerów obiema rękami.

Odłączane uchwyty do ramy roweru ułatwiają i przyspieszają ładowanie i mocowanie rowerów. Gumowa powłoka zabezpiecza powierzchnię ramy roweru. Zamki zabezpieczające bagażnik na haku oraz rowery w bagażniku. Ruchome uchwyty kół i światła umożliwiają przewożenie rowerów o dużym rozstawie osi.

2 innych produktów w tej samej kategorii: