Praktyczne, funkcjonalne rozwiązania dla Twojego samochodu!

Czasami bywa tak, że w daleką podróż, rekreacyjną wycieczkę czy wypad sportowy jesteśmy zmuszeni zabrać więcej, niż bagażnik naszego samochodu jest w stanie pomieścić. W takich sytuacjach pozostaje jedynie wykupienie transportu dla naszego sprzętu, co jednak w większości przypadków jest zwyczajnie nieopłacalne, bądź też całkowita rezygnacja z wyjazdu, czego z całą pewnością również chcielibyśmy uniknąć. Pozostaje zatem wyjście trzecie, którym jest zwiększenie pojemności samochodu – bagażniki dachowe. Tym spośród Państwa, którzy właśnie w tym celu odwiedzają naszą firmę Automar mamy przyjemność zaprezentować naszą szeroką ofertę bagażników samochodowych, zaprojektowanych specjalnie aby umożliwić przewóz dodatkowych, często nieporęcznych bagaży i przedmiotów. Dzięki nim bez najmniejszych problemów zabiorą ze sobą Państwo w trasę wszystko to co niezbędne i jeszcze więcej, nie martwiąc się już o brak miejsca.

Bagażniki dachowe rozwiążą wszystkie Państwa problemy z nadbagażem.

Nasza firma, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wymaganiom postawiła sobie za cel oferowanie jedynie najlepszych i najwydajniejszych produktów, zapewniających najwyższą możliwą jakość wykonania, niezrównaną wytrzymałość i odporność na ewentualne uszkodzenia oraz nowoczesny design, które wpływają pozytywnie nie tylko na komfort jazdy, ale i na Państwa bezpieczeństwo w czasie podróży. Wiedząc, jak duże pokładają w nas Państwo zaufanie oraz jak wiele zależy od naszej pracy nigdy nie uznajemy półśrodków czy podróbek! W naszym sklepie z siedzibą w miejscowości Poznań, znajdą Państwo tylko bagażniki dachowe z najwyższej półki, wytworzone przez wiodących producentów, ekspertów na rynku części samochodowych. Oferujemy bagażniki dachowe wyprodukowane przez takie czołowe koncerny jak Cam, Cruz, Montblanc, Aurulis, Automaxi, Atera, Thule czy MGT, co jest gwarancją niezrównanej jakości i dbałości o szczegóły.

W naszej firmie szczególny nacisk kładziemy również na dobre kontakty z klientami, których staramy się nie tylko zachęcić do zakupu, ale przede wszystkim rzetelnie i profesjonalnie informować o możliwościach oferowanych przez nas produktów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne posiadają Państwo zainteresowania czy hobby, dlatego też do każdego z Państwa staramy się dotrzeć w sposób indywidualny, oferując najbardziej odpowiedni bagażnik, dzięki któremu zabranie w drogę nart, rowerów, namiotów czy innych nieporęcznych przedmiotów nie będzie już stanowiło żadnego problemu. Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów, bez względu na to, jaki samochód Państwo posiadają, jakich warunków na drodze mogą się Państwo spodziewać oraz jakie towary czy przedmioty chcą Państwo przetransportować, jesteśmy w stanie zaoferować bagażnik dachowy, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania oraz wymagania. Za sprawą naszych produktów, wybierając się w podróż nigdy więcej nie będą Państwo musieli wybierać między komfortem jazdy a zabraniem wszystkich potrzebnych rzeczy. Zapraszamy Państwa do przejrzenia naszej oferty i życzymy przyjemnych i udanych zakupów.

Automar - najtańsze bagażniki rowerowe

Poznań, ul. Skalna 1
(Róg Czechosłowackiej)
e-mail: sklep@automar.net.pl

tel./fax 61 832 63 60
kom. 608-026-788
kom. 501-280-017

Automar – najlepsze bagażniki samochodowe
Sklepy czynne:

Pn-Pt 10.00 - 18.00
Sobota 10.00 - 14.00
Thule Sweden, KÖNIG, KAMEI, AutoMaxi Weissenfels, Cruz, Mont Blanc, Peruzzo, Atera